2003

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Město Čas

Děti – 75 km

1 Jan Žižka Přerov 2:19:34
2 Radek Vojtek Brodek u Přerova 3:04:15
3 Lukáš Smola Písek 3:30:05
4 Vendula Říhová Záhoří 4:50:36
5 Jitka Říhová Záhoří 4:54:22
Ženy do 39
let – 75 km
1 Alena Mlynářová Šumperk 2:23:30
2 Lenka Bulisová Bystřice p. H. 2:28:12
3 Jana Dohnalová Veselíčko 2:39:20
4 Věra Ludmilová Olomouc 2:41:39
5 Jitka Piknová Přerov – Vinary 2:45:15
6 Michaela Vávrová Přerov 2:55:41
7 Marta Konečná Opatovice 3:04:27
8 Ida Smolová Písek 3:30:50
9 Alena Otýpková Kroměříž 3:53:45
10 Vladimíra Kuncová Přerov 4:06:35
11 Petra Štefánková Smiřice 4:09:23
12 Milada Kratochvílová Ostrava 4:24:10
13 Jitka Říhová Záhoří 4:54:23
14 Ivana Židová Police n. Metují 0:00:00
Ženy do 39
let – 181 km
1 Lucie Mašínová Praha 5 6:31:28
2 Ivana Glosová Holešov 7:05:02
3 Šárka Kolbová Opava 7:24:42
4 Hana Daňková Chropyně 7:53:53
5 Romana Veselá Šternberk 0:00:00
Ženy do 39
let – 230 km
1 Kristina Obručová Přerov 7:16:43
2 Hana Ebertová Praha 4 – Braník 7:41:38
3 Lenka Hniličková Praha 4 8:59:57
4 Eva Blahoušková Olomouc 9:38:39
Ženy nad
40 let – 75 km
1 Marie Tlamková Malé Svatoňovice 2:34:27
2 Eva Nováková Přerov 3:29:31
3 Jarmila Brnová Přerov 4:04:08
4 Dagmar Miklíková Přerov 4:14:46
Ženy nad
40 let – 181 km
1 Věra Jirásková Brno 8:07:01
Muži 15 -
29 let – 75 km
1 Pavel Čábelický Olomouc 1:57:20
2 Jaroslav Obruča Přerov 1:57:22
3 Jaroslav Hájek Paseka 2:00:40
4 David Pasečný Lichnov 2:03:33
5 Vit Bechyňský Lipová – Lázně 2:03:40
6 Evžen Bubeník Bruntál 2:03:41
7 Přemysl Gryc Brno 2:03:54
8 Petr Novák Přerov 2:05:23
9 Lukáš Pěnčík Paseka 2:10:21
10 Tomáš Blaha Přerov 2:10:34
11 Daniel Kutěj Břest 2:11:08
12 Václav Hasal Starý Jičín 2:11:17
13 David Zmeškal Radkovy 2:11:25
14 Adam Fischer Přerov 2:15:54
15 Jiří Kučera Kroměříž 2:16:05
16 Jan Tabášek Zlín 2:16:10
17 Tomáš Zaoral Přerov 2:16:45
18 Pavel Kolář Moravská – Huzová 2:16:53
19 Miroslav Fojtík Vranovice 2:17:20
20 Jan Skřipský Pošta Lipůvka 2:19:23
21 Tomáš Ginter Přerov 2:19:26
22 Robert Szymanski Rybnik Polska (PL) 2:23:40
23 Petr Vojáček Nová Hradečná 2:24:40
24 Bartosz Wroński Rybnik Polska (PL) 2:25:24
25 Miroslav Haša Bruntál 2:25:26
26 Miroslav Tvrdoň Bystřice p. H. 2:27:35
27 Jiří Šoule Přerov 2:28:09
28 David Uhlíř Břest 2:30:56
29 Tomáš Dolák Přerov 2:37:05
30 Marek Dvořák Přerov 2:38:19
31 David Zeman České Budějovice 2:40:41
32 Robert Knopp Brno 2:42:11
33 Vladimír Zajíc Přerov 2:44:49
34 Michal Pěček Přerov 2:57:57
35 Alexander Déduch Přerov 3:05:12
36 Josef Jančík Přerov 3:24:30
37 Petr Březina Olomouc 3:35:11
38 Jaroslav Mikisek Mariánské Údolí 4:00:25
39 Jiří Pavlíček Brno 4:28:58
40 Jan Říha Písek 4:50:37
41 Tomáš Hradílek Přerov 0:00:00
42 Jakub Židlík Kroměříž 0:00:00
43 Jiří Gunthner Přerov 0:00:00
44 Roman Staňo Olomouc 0:00:00
Muži 30 -
39 let – 75 km
1 Petr Novotný Pošta Lipůvka 2:00:38
2 Rostislav Dočekal Přerov 2:00:54
3 Luděk Teufert Přerov 2:03:11
4 Michal Petrla Zlín 2:08:35
5 Pavel Tvrdoň Bystřice p. H. 2:16:33
6 Pavel Majer Přerov 2:16:47
7 Štefan Vargai Sabinov (SK) 2:17:18
8 Petr Sedlář Bystřice p. H. 2:24:07
9 Miroslav Ondrouch Lipník n. B. 2:26:00
10 Petr Budina Přerov 2:29:25
11 Luděk Chytil Přerov 2:29:26
12 Ladislav Zavřel Mošnov 2:29:27
13 Jan Valter Přerov 2:31:33
14 Tomáš Vimmer Přerov 3:40:00
15 Pavel Otýpka Kroměříž 3:53:48
16 Aleš Bouchal Osek n.B. 3:59:15
17 Martin Dedek Ostrava – Jih 4:24:08
18 Jaroslav Sedláček Přerov 5:02:55
Muži 40 -
49 let – 75 km
1 Karel Hurdálek Most 2:00:27
2 Jiří Manšinger Přerov 2:03:28
3 Josef Novák Bruntál 2:03:39
4 Stanislav Sekanina Přerov 2:11:00
5 Pavel Bulis Bystřice p. H. 2:11:30
6 Stanislav Janovač Kostelec u Holešova 2:16:17
7 Libor Šoc Přerov – Vinary 2:16:19
8 Jiří Šír Bruntál 2:23:19
9 Tibor Kastelík Bystřice p. H. 2:23:51
10 Petr Růžička Bystřice p. H. 2:30:08
11 Pavel Václavík Přerov 2:30:33
12 Vlastimil Špetla Přerov – Vinary 2:31:00
13 Mojmír Skyba Hulín 2:31:37
14 Radim Zeman České Budějovice 2:40:42
15 Jiří Žmolík Přerov 2:45:06
16 Petr Chrobák Všechovice 2:45:44
17 Jiří Běhal Přerov 2:48:08
18 Antonín Zajíc Čechy 2:56:00
19 Jiří Vávra Přerov 3:08:13
20 Josef Douda Přerov 3:24:31
21 Václav Smola Písek 3:30:54
22 Vladimír Kulkus Benešov u Prahy 4:00:15
23 Vladimír Brna Přerov 4:02:30
24 Luděk Kresta Hranice 4:02:56
25 Jaroslav Miklík Přerov 4:14:35
Muži 50 -
59 let – 75 km
1 Miroslav Kolář Přerov 2:03:38
2 Miloslav Polák Hulín 2:08:38
3 Vladimír Dvořák Přerov 2:10:45
4 Jaroslav Novák Hulín 2:10:51
5 Česlav Pospíšil Přerov 2:15:56
6 Vladimír Jůza Přerov 2:16:23
7 Eda Palička Přerov 2:16:50
8 Rostislav Golas Hulín 2:19:42
9 Jaromír Děrda Přerov 2:20:09
10 Pavel Kučera Kroměříž 2:21:06
11 Miroslav Műller Olomouc 2:23:20
12 Vladimír Vlach Penčice 2:28:11
13 Miroslav Patra Nemojov 2:28:31
14 Ivan Misler Přerov 2:28:52
15 Ivo Ballnér Hulín 2:29:37
16 Stanislav Pumprla Přerov 2:38:03
17 Jan Vodička Radslavice 2:38:42
18 Vladimír Ratiborský Přerov – Vinary 2:49:17
19 Jaroslav Hnilička Praha 4 2:51:56
20 Petr Gryc Brno 3:03:14
21 Zdeněk Suchánek Úpice 3:04:56
22 Otakar Knopp Brno 3:46:43
23 Jaroslav Šenk Medlov 4:00:27
Muži nad
60 let – 75 km
1 Antonín Navařík Přerov 2:19:49
2 Josef Koloc Kosmonosy 2:24:04
3 Antonín Blažek Chropyně 2:26:01
4 Bohumír Bělunek Přerov 2:30:19
5 Stanislav Janiš Zlín 2:32:59
6 Stanislav Uma Česká Třebová 2:41:43
7 Vladimír Pikna Přerov – Vinary 2:42:19
8 František Šesták Sedlice 2:52:48
9 Jan Andrýsek Přerov 2:53:51
10 Rudolf Kopal Přerov 2:57:56
11 Miloš Honsejk Petřvald 3:07:43
Muži 15 -
29 let – 181 km
1 Martin Ševčík Zlín 5:12:00
2 Přemysl Žaludek Zlín 5:12:12
3 Josef Jurča Vidče 5:12:17
4 Milan Babica Vsetín 5:12:29
5 Petr Kučera Přerov 5:13:01
6 Jiří Rozprým Žamberk 5:16:55
7 Jiří Choleček Zlín 5:16:59
8 Martin Pikna Přerov 5:26:51
9 Jiří Klimeš Tovačov 5:29:46
10 Rastislav Galovič Rajec (SK) 5:33:09
11 Martin Švajda Fryšták 5:35:02
12 Zdeněk Doležal Přerov 5:49:58
13 Miloš Janeczko Hlubočky 5:50:55
14 Libor Pánek Přerov 5:55:06
15 Dušan Slavík Kyselovice 5:56:55
16 Jiří Slavík Přerov 5:56:56
17 Lukáš Levinský Ostrava 6:04:25
18 Luboš Valníček Troubky 6:06:25
19 Pavel Pok Přerov 6:12:05
20 Luboš Krejčík Pardubice 6:16:25
21 Tomáš Bíro Dun. Streda (SK) 6:16:39
22 Martin Koplík Holešov 6:19:05
23 Petr Pospíšil Václavovice 6:30:28
24 Michal Bezák Prievidza (SK) 6:40:48
25 Radim Klvaňa Beňov 6:59:08
26 David Sikora Olomouc 7:01:34
27 Tomáš Beneš Olomouc 7:01:36
28 Tomáš Zmeškal Radslavice 7:06:18
29 Robert Zoubek Přerov – Čekyně 0:00:00
30 Tomáš Musil Fryšták 0:00:00
Muži 30 -
39 let – 181 km
1 Libor Homola Zlín 5:12:09
2 Svatopluk Janečka Zlín 5:12:10
3 Pavel Tauwinkl Přerov 5:16:54
4 Petr Řiháček Zlín 5:17:02
5 Josef Trchalík Lačnov 5:17:33
6 Petr Vabroušek Zlín 5:17:53
7 Libor Lošťák Brno 5:28:59
8 Pavel Červenka Zlín 5:29:20
9 Tomáš Nebeský Praha 5 – Stodůlky 5:33:07
10 Dalibor Kmenta Zlín 5:45:11
11 Rudolf Hansgut Olomouc 5:59:32
12 Berthold Jeitner Nové Město n. M. 5:59:33
13 Zdeněk Fojt Tovačov 6:04:24
14 Pavel Dostál Dřevohostice 6:08:23
15 Martin Pastorčák Napajedla 6:08:24
16 Pavel Šírůčka Havířov 6:08:25
17 Petr Janíček Olomouc 6:09:20
18 Pavel Kolaja Otrokovice 6:11:28
19 Martin Fajkus Orlová 6:16:20
20 Milan Rella Hlubočky 6:18:36
21 Alois Tkadlec Holešov 6:19:06
22 Štefan Lukašák Olomouc 6:19:33
23 Ondra Čapek Praha 4 6:21:24
24 Jaroslav Konečný Opatovice 6:22:01
25 Zoltán Kenessy Šamorín (SK) 6:38:57
26 Miloš Křeček Nové Město n. M. 6:39:26
27 Pavel Horný Přerov 6:40:07
28 Libor Mareš Mor. Huzová 6:40:52
29 Přemysl Veselý Šternberk 6:41:19
30 Miroslav Baudyš Rtyně v Podkrkonoší 6:45:14
31 Petr Štaffa Olomouc 6:49:30
32 Petr Zemánek Křtomil 6:49:39
33 Michal Čech Plzeň 6:59:58
34 Jaroslav Bartúsek Ludgeřovice 7:04:04
35 Pavel Remeš Lipník n. B. 7:06:17
36 Roman Szczyrba Lipník n. B. 7:14:29
37 Petr Marčík Brno 7:23:20
38 Vladimír Řehák Přerov – Vinary 7:23:40
39 Jan Premus Opava 7:24:44
40 Martin Hrazdira Přerov 7:59:18
41 Petr Vidlář Zlín 8:12:12
42 Jan Mottl Brno 8:12:17
43 Pavel Michálek Vnorovy 8:14:21
44 Čestmír Krejčík Sezemice 0:00:00
Muži 40 -
49 let – 181 km
1 Radek Zvoníček Přerov 5:16:57
2 Petr Janíček Brno 5:23:19
3 Jaroslav Hubka Tršice 5:38:40
4 Leo Miklenda Holešov 5:44:45
5 Miroslav Růžička Hulín 6:08:22
6 Milan Grygar Šternberk 6:09:08
7 Jiří Adamík Šternberk 6:16:22
8 Stanislav Klimeš Sabinov (SK) 6:16:24
9 Pavel Rakovský Přerov – Vinary 6:21:10
10 Vladimír Vlček Havlovice 6:23:06
11 Jaroslav Philipp Přerov 6:30:27
12 František Klíma Osek n. B. 6:39:09
13 Jaroslav Hrdlička Kostelec u Holešova 7:05:05
14 Petr Chod Quito (EQUADOR) 7:38:23
15 Karel Šmíd Kroměříž 7:42:39
16 Miroslav Frais Přerov 8:13:07
17 Josef Scherrer Třebíč 0:00:00
18 Miloš Buček Bílkov 0:00:00
Muži 50 -
59 let – 181 km
1 Antonín Domanský Kroměříž 6:08:21
2 Bedřich Kolaja Otrokovice 6:11:26
3 Jiří Režný Holešov 6:19:04
4 Petr Doležel Kroměříž 6:48:02
5 Libor Pechar Vsetín 7:31:05
6 Jaromír Koupán Olomouc 8:04:32
7 Jaroslav Brablc Veselí n. M 8:06:04
8 Vladimír Jirásek Brno 8:07:04
9 František Armštein Šternberk 0:00:00
10 František Paulovič Martin (SK) 0:00:00
Muži nad
60 let – 181 km
1 Jan Knedlík Břeclav 6:48:03
2 Pavel Zahradník Šternberk 7:49:46
Muži 15 -
29 let – 230 km
1 Rostislav Krotký Lipník 6:29:00
2 Petr Zahrádka Hostivice 6:29:01
3 Michal Koš Srbsko 6:29:05
4 Libor Janoušek Praha 10 6:40:05
5 Marek Stonawski Nýdek 6:40:06
6 David Ducháč Praha 9 6:40:07
7 Tomáš Strnka Zlín 6:50:15
8 Michal Chadim Zastávka u Brna 6:58:51
9 Michal David Dvorce 6:59:13
10 Marek Julina Lukov 7:01:42
11 Patrik Bartiík Holešov 7:15:40
12 Martin Kauler Mšeno 7:16:44
13 Martin Studenovský Praha 6 7:16:46
14 Marek Hliva Michalovce (SK) 7:24:50
15 Richard Neradil Líšná 7:39:50
16 Radim Harabiš Frenštát p. R. 7:46:12
17 Ota Blahoušek Olomouc 7:51:20
18 Kamil Ackerman Plzeň 8:04:25
19 Petr Nejedlý Praha 5 8:04:30
20 Martin Sokol Kdyně 8:07:07
21 Jiří Štrosner Bulovka 16 8:51:03
22 Ladislav Mandzák Poprad (SK) 8:55:09
23 Ondřej Bartošic Rychvald 0:00:00
Muži 30 -
39 let – 230 km
1 Miroslav Slezáček Olomouc 6:38:56
2 Robert Kleiner Liberec 6 6:58:26
3 Rostislav Žák Brno 6:58:27
4 Karel Řiha Záhoří 6:59:06
5 Martin Biolek Vratimov 6:59:07
6 Pavel Sucharda Brno 6:59:14
7 Josef Hájovský Frýdek – Místek 6:59:15
8 Martin Křenek Brno 6:59:17
9 Vladimír Kučera Přerov 7:01:24
10 Eda Pinkava Praha 5 7:16:45
11 Tomáš Šilhán Velké Poříčí 7:52:08
12 Petr Matějík Olomouc 8:04:17
13 Miroslav Kachyňa Olomouc 8:13:05
14 Tomáš Bičík Praha 4 8:17:51
15 Richard Šollar Hrádek u Rokycan 8:32:52
16 Radek Kopčan Brno 8:42:56
17 Jiří Kabelka Mor. Budějovice 8:59:28
18 Jiří Štefánek Smiřice 9:03:21
19 Michal Karlík Trutnov 9:10:17
20 Filip Svoboda Letohrad 9:10:18
21 Jindřich Novák Lysá n. Labem 9:51:52
22 Peter Vlodarczyk Pošta Úbrež 0:00:00
23 Ivan Divíšek Stará Boleslav 0:00:00
Muži 40 -
49 let – 230 km
1 Petr Svoboda Praha 6:58:28
2 Jaroslav Stárek Praha 6:58:29
3 Zdeněk Orner Zlín 6:59:10
4 Luboš Šimánek Praha 3 6:59:12
5 Jan Baier Orlová Město 7:33:20
6 Ivan Kavula Praha 5 7:33:21
7 Josef Císař Česká Lípa 7:41:39
8 Milan Jiříček Přerov – Vinary 7:51:11
9 Jaroslav Hanzl Praha 9 7:51:26
10 Josef Mlejnek Vysoké Mýto 8:14:26
11 Jiří Brynda Praha 8 8:28:55
12 Jaroslav Šenk Jablonec n. N. 8:47:29
13 Vít Kurka Opava 8:53:40
14 Jindřich Halász Jičín 9:51:02
15 Petr Švec Praha 6 0:00:00
16 Bartolomej Galovič Rajec (SK) 0:00:00
Muži 50 -
59 let – 230 km
1 Vít Paštěka Břeclav 7:55:57
2 Vladimír Kučera Přerov 8:25:10
3 Emil Trombík Český Těšín 9:10:20
4 Marian Jančár Hranice 9:13:01
CELKOVÉ
POŘADÍ
Muži – 230 km
Pořadí Číslo Jméno Příjmení Město Čas
1 Rostislav Krotký Lipník 6:29:00
2 Petr Zahrádka Hostivice 6:29:01
3 Michal Koš Srbsko 6:29:05
4 Miroslav Slezáček Olomouc 6:38:56
5 Libor Janoušek Praha 10 6:40:05
6 Marek Stonawski Nýdek 6:40:06
7 David Ducháč Praha 9 6:40:07
9 Tomáš Strnka Zlín 6:50:15
10 Robert Kleiner Liberec 6 6:58:26
11 Rostislav Žák Brno 6:58:27
12 Petr Svoboda Praha 6:58:28
13 Jaroslav Stárek Praha 6:58:29
14 Michal Chadim Zastávka u Brna 6:58:51
15 Karel Řiha Záhoří 6:59:06
16 Martin Biolek Vratimov 6:59:07
17 Zdeněk Orner Zlín 6:59:10
18 Luboš Šimánek Praha 3 6:59:12
19 Michal David Dvorce 6:59:13
20 Pavel Sucharda Brno 6:59:14
21 Josef Hájovský Frýdek – Místek 6:59:15
22 Martin Křenek Brno 6:59:17
23 Vladimír Kučera Přerov 7:01:24
24 Marek Julina Lukov 7:01:42
25 Patrik Bartik Holešov 7:15:40
26 Martin Kauler Mšeno 7:16:44
27 Eda Pinkava Praha 5 7:16:45
28 Martin Studenovský Praha 6 7:16:46
29 Marek Hliva Michalovce (SK) 7:24:50
30 Jan Baier Orlová Město 7:33:20
31 Ivan Kavula Praha 5 7:33:21
32 Richard Neradil Líšná 7:39:50
33 Josef Císař Česká Lípa 7:41:39
34 Radim Harabiš Frenštát p. R. 7:46:12
35 Milan Jiříček Přerov – Vinary 7:51:11
36 Ota Blahoušek Olomouc 7:51:20
37 Jaroslav Hanzl Praha 9 7:51:26
38 Tomáš Šilhán Velké Poříčí 7:52:08
39 Vít Paštěka Břeclav 7:55:57
40 Petr Matějík Olomouc 8:04:17
41 Kamil Ackerman Plzeň 8:04:25
42 Petr Nejedlý Praha 5 8:04:30
43 Martin Sokol Kdyně 8:07:07
44 Miroslav Kachyňa Olomouc 8:13:05
45 Josef Mlejnek Vysoké Mýto 8:14:26
46 Tomáš Bičík Praha 4 8:17:51
47 Vladimír Kučera Přerov 8:25:10
48 Jiří Brynda Praha 8 8:28:55
49 Richard Šollar Hrádek u Rokycan 8:32:52
50 Radek Kopčan Brno 8:42:56
51 Jaroslav Šenk Jablonec n. N. 8:47:29
52 Jiří Štrosner Bulovka 16 8:51:03
53 Vít Kurka Opava 8:53:40
54 Ladislav Mandzák Poprad (SK) 8:55:09
55 Jiří Kabelka Mor. Budějovice 8:59:28
56 Jiří Štefánek Smiřice 9:03:21
57 Michal Karlík Trutnov 9:10:17
58 Filip Svoboda Letohrad 9:10:18
59 Emil Trombík Český Těšín 9:10:20
60 Marian Jančár Hranice 9:13:01
61 Jindřich Halász Jičín 9:51:02
62 Jindřich Novák Lysá n. Labem 9:51:52
63 Petr Švec Praha 6 0:00:00
64 Ondřej Bartošic Rychvald 0:00:00
65 Peter Vlodarczyk Pošta Úbrež (SK) 0:00:00
66 Ivan Divíšek Stará Boleslav 0:00:00
67 Bartolomej Galovič Rajec (SK) 0:00:00
Ženy – 230 km
Pořadí Číslo Jméno Přijmení Město Čas
1 Kristina Obručová Přerov 7:16:43
2 Hana Ebertová Praha 4 – Braník 7:41:38
3 Lenka Hniličková Praha 4 8:59:57
4 Eva Blahoušková Olomouc 9:38:39
Muži – 181 km
Pořadí Číslo Jméno Přijmení Město Čas
1 Martin Ševčík Zlín 5:12:00
2 Libor Homola Zlín 5:12:09
3 Svatopluk Janečka Zlín 5:12:10
4 Přemysl Žaludek Zlín 5:12:12
5 Josef Jurča Vidče 5:12:17
6 Milan Babica Vsetín 5:12:29
7 Petr Kučera Přerov 5:13:01
8 Pavel Tauwinkl Přerov 5:16:54
9 Jiří Rozprým Žamberk 5:16:55
10 Radek Zvoníček Přerov 5:16:57
11 Jiří Choleček Zlín 5:16:59
12 Petr Řiháček Zlín 5:17:02
13 Josef Trchalík Lačnov 5:17:33
14 Petr Vabroušek Zlín 5:17:53
15 Petr Janíček Brno 5:23:19
16 Martin Pikna Přerov 5:26:51
17 Libor Lošťák Brno 5:28:59
18 Pavel Červenka Zlín 5:29:20
19 Jiří Klimeš Tovačov 5:29:46
20 Tomáš Nebeský Praha 5 – Stodůlky 5:33:07
21 Rastislav Galovič Rajec 5:33:09
22 Martin Švajda Fryšták 5:35:02
23 Jaroslav Hubka Tršice 5:38:40
24 Leo Miklenda Holešov 5:44:45
25 Dalibor Kmenta Zlín 5:45:11
26 Zdeněk Doležal Přerov 5:49:58
27 Miloš Janeczko Hlubočky 5:50:55
28 Libor Pánek Přerov 5:55:06
29 Dušan Slavík Kyselovice 5:56:55
30 Jiří Slavík Přerov 5:56:56
31 Rudolf Hansgut Olomouc 5:59:32
32 Berthold Jeitner Nové Město n. M. 5:59:33
33 Zdeněk Fojt Tovačov 6:04:24
34 Lukáš Levinský Ostrava 6:04:25
35 Luboš Valníček Troubky 6:06:25
36 Antonín Domanský Kroměříž 6:08:21
37 Miroslav Růžička Hulín 6:08:22
38 Pavel Dostál Dřevohostice 6:08:23
39 Martin Pastorčák Napajedla 6:08:24
40 Pavel Šírůčka Havířov 6:08:25
41 Milan Grygar Šternberk 6:09:08
42 Petr Janíček Olomouc 6:09:20
43 Bedřich Kolaja Otrokovice 6:11:26
44 Pavel Kolaja Otrokovice 6:11:28
45 Pavel Pok Přerov 6:12:05
46 Martin Fajkus Orlová 6:16:20
47 Jiří Adamík Šternberk 6:16:22
48 Stanislav Klimeš Sabinov (SK) 6:16:24
49 Luboš Krejčík Pardubice 6:16:25
50 Tomáš Bíro Dun. Streda (SK) 6:16:39
51 Milan Rella Hlubočky 6:18:36
52 Jiří Režný Holešov 6:19:04
53 Martin Koplík Holešov 6:19:05
54 Alois Tkadlec Holešov 6:19:06
55 Štefan Lukašák Olomouc 6:19:33
56 Pavel Rakovský Přerov – Vinary 6:21:10
57 Ondra Čapek Praha 4 6:21:24
58 Jaroslav Konečný Opatovice 6:22:01
59 Vladimír Vlček Havlovice 6:23:06
60 Jaroslav Philipp Přerov 6:30:27
61 Petr Pospíšil Václavovice 6:30:28
62 Zoltán Kenessy Šamorín (SK) 6:38:57
63 František Klíma Osek n. B. 6:39:09
64 Miloš Křeček Nové Město n. M. 6:39:26
65 Pavel Horný Přerov 6:40:07
66 Michal Bezák Prievidza (SK) 6:40:48
67 Libor Mareš Mor. Huzová 6:40:52
68 Přemysl Veselý Šternberk 6:41:19
69 Miroslav Baudyš Rtyně v Podkrkonoší 6:45:14
70 Petr Doležel Kroměříž 6:48:02
71 Jan Knedlík Břeclav 6:48:03
72 Petr Štaffa Olomouc 6:49:30
73 Petr Zemánek Křtomil 6:49:39
74 Radim Klvaňa Beňov 6:59:08
75 Michal Čech Plzeň 6:59:58
76 David Sikora Olomouc 7:01:34
77 Tomáš Beneš Olomouc 7:01:36
78 Jaroslav Bartúsek Ludgeřovice 7:04:04
79 Jaroslav Hrdlička Kostelec u Holešova 7:05:05
80 Pavel Remeš Lipník n. B. 7:06:17
81 Tomáš Zmeškal Radslavice 7:06:18
82 Roman Szczyrba Lipník n. B. 7:14:29
83 Petr Marčík Brno 7:23:20
84 Vladimír Řehák Přerov – Vinary 7:23:40
85 Jan Premus Opava 7:24:44
86 Libor Pechar Vsetín 7:31:05
87 Petr Chod Quito (EQUADOR) 7:38:23
88 Karel Šmíd Kroměříž 7:42:39
89 Pavel Zahradník Šternberk 7:49:46
90 Martin Hrazdira Přerov 7:59:18
91 Jaromír Koupán Olomouc 8:04:32
92 Jaroslav Brablc Veselí n. M 8:06:04
93 Vladimír Jirásek Brno 8:07:04
94 Petr Vidlář Zlín 8:12:12
95 Jan Mottl Brno 8:12:17
96 Miroslav Frais Přerov 8:13:07
97 Pavel Michálek Vnorovy 8:14:21
98 Robert Zoubek Přerov – Čekyně 0:00:00
99 Čestmír Krejčík Sezemice 0:00:00
100 Tomáš Musil Fryšták 0:00:00
101 Josef Scherrer Třebíč 0:00:00
102 František Armštein Šternberk 0:00:00
103 František Paulovič Martin (SK) 0:00:00
104 Miloš Buček Bílkov 0:00:00
Ženy – 181 km
Pořadí Číslo Jméno Přijmení Město Čas
1 Lucie Mašínová Praha 5 6:31:28
2 Ivana Glosová Holešov 7:05:02
3 Šárka Kolbová Opava 7:24:42
4 Hana Daňková Chropyně 7:53:53
5 Věra Jirásková Brno 8:07:01
6 Romana Veselá Šternberk 0:00:00
Muži – 75 km
Pořadí Číslo Jméno Příjmení Město Čas
1 Pavel Čábelický Olomouc 1:57:20
2 Jaroslav Obruča Přerov 1:57:22
3 Karel Hurdálek Most 2:00:27
4 Petr Novotný Pošta Lipůvka 2:00:38
5 Jaroslav Hájek Paseka 2:00:40
6 Rostislav Dočekal Přerov 2:00:54
7 Luděk Teufert Přerov 2:03:11
8 Jiří Manšinger Přerov 2:03:28
9 David Pasečný Lichnov 2:03:33
10 Miroslav Kolář Přerov 2:03:38
11 Josef Novák Bruntál 2:03:39
12 Vit Bechyňský Lipová – Lázně 2:03:40
13 Evžen Bubeník Bruntál 2:03:41
14 Přemysl Gryc Brno 2:03:54
15 Petr Novák Přerov 2:05:23
16 Michal Petrla Zlín 2:08:35
17 Miloslav Polák Hulín 2:08:38
18 Lukáš Pěnčík Paseka 2:10:21
19 Tomáš Blaha Přerov 2:10:34
20 Vladimír Dvořák Přerov 2:10:45
21 Jaroslav Novák Hulín 2:10:51
22 Stanislav Sekanina Přerov 2:11:00
23 Daniel Kutěj Břest 2:11:08
24 Václav Hasal Starý Jičín 2:11:17
25 David Zmeškal Radkovy 2:11:25
26 Pavel Bulis Bystřice p. H. 2:11:30
27 Adam Fischer Přerov 2:15:54
28 Česlav Pospíšil Přerov 2:15:56
29 Jiří Kučera Kroměříž 2:16:05
30 Jan Tabášek Zlín 2:16:10
31 Stanislav Janovač Kostelec u Holešova 2:16:17
32 Libor Šoc Přerov – Vinary 2:16:19
33 Vladimír Jůza Přerov 2:16:23
34 Pavel Tvrdoň Bystřice p. H. 2:16:33
35 Tomáš Zaoral Přerov 2:16:45
36 Pavel Majer Přerov 2:16:47
37 Eda Palička Přerov 2:16:50
38 Pavel Kolář Moravská – Huzová 2:16:53
39 Štefan Vargai Sabinov (SK) 2:17:18
40 Miroslav Fojtík Vranovice 2:17:20
41 Jan Skřipský Pošta Lipůvka 2:19:23
42 Tomáš Ginter Přerov 2:19:26
43 Rostislav Golas Hulín 2:19:42
44 Antonín Navařík Přerov 2:19:49
45 Jaromír Děrda Přerov 2:20:09
46 Pavel Kučera Kroměříž 2:21:06
47 Jiří Šír Bruntál 2:23:19
48 Miroslav Műller Olomouc 2:23:20
49 Robert Szymanski Rybnik Polska (PL) 2:23:40
50 Tibor Kastelík Bystřice p. H. 2:23:51
51 Josef Koloc Kosmonosy 2:24:04
52 Petr Sedlář Bystřice p. H. 2:24:07
53 Petr Vojáček Nová Hradečná 2:24:40
54 Bartosz Wroński Rybnik Polska (PL) 2:25:24
55 Miroslav Haša Bruntál 2:25:26
56 Miroslav Ondrouch Lipník n. B. 2:26:00
57 Antonín Blažek Chropyně 2:26:01
58 Miroslav Tvrdoň Bystřice p. H. 2:27:35
59 Jiří Šoule Přerov 2:28:09
60 Vladimír Vlach Penčice 2:28:11
61 Miroslav Patra Nemojov 2:28:31
62 Ivan Misler Přerov 2:28:52
63 Petr Budina Přerov 2:29:25
64 Luděk Chytil Přerov 2:29:26
65 Ladislav Zavřel Mošnov 2:29:27
66 Ivo Ballnér Hulín 2:29:37
67 Petr Růžička Bystřice p. H. 2:30:08
68 Bohumír Bělunek Přerov 2:30:19
69 Pavel Václavík Přerov 2:30:33
70 David Uhlíř Břest 2:30:56
71 Vladimír Špetla Vinary 2:31:00
72 Jan Valter Přerov 2:31:33
73 Mojmír Skyba Hulín 2:31:37
74 Stanislav Janiš Zlín 2:32:59
75 Tomáš Dolák Přerov 2:37:05
76 Stanislav Pumprla Přerov 2:38:03
77 Marek Dvořák Přerov 2:38:19
78 Jan Vodička Radslavice 2:38:42
79 David Zeman České Budějovice 2:40:41
80 Radim Zeman České Budějovice 2:40:42
81 Stanislav Uma Česká Třebová 2:41:43
82 Robert Knopp Brno 2:42:11
83 Vladimír Pikna Přerov – Vinary 2:42:19
84 Vladimír Zajíc Přerov 2:44:49
85 Jiří Žmolík Přerov 2:45:06
86 Petr Chrobák Všechovice 2:45:44
87 Jiří Běhal Přerov 2:48:08
88 Vladimír Ratiborský Přerov – Vinary 2:49:17
89 Jaroslav Hnilička Praha 4 2:51:56
90 František Šesták Sedlice 2:52:48
91 Jan Andrýsek Přerov 2:53:51
92 Antonín Zajíc Čechy 2:56:00
93 Rudolf Kopal Přerov 2:57:56
94 Michal Pěček Přerov 2:57:57
95 Petr Gryc Brno 3:03:14
96 Zdeněk Suchánek Úpice 3:04:56
97 Alexander Déduch Přerov 3:05:12
98 Miloš Honsejk Petřvald 3:07:43
99 Jiří Vávra Přerov 3:08:13
100 Josef Jančík Přerov 3:24:30
101 Josef Douda Přerov 3:24:31
102 Václav Smola Písek 3:30:54
103 Petr Březina Olomouc 3:35:11
104 Tomáš Vimmer Přerov 3:40:00
105 Otakar Knopp Brno 3:46:43
106 Pavel Otýpka Kroměříž 3:53:48
107 Aleš Bouchal Osek n. B. 3:59:15
108 Vladimír Kulkus Benešov u Prahy 4:00:15
109 Jaroslav Mikisek Mariánské Údolí 4:00:25
110 Jaroslav Šenk Medlov 4:00:27
111 Vladimír Brna Přerov 4:02:30
112 Luděk Kresta Hranice 4:02:56
113 Jaroslav Miklík Přerov 4:14:35
114 Martin Dedek Ostrava – Jih 4:24:08
115 Jiří Pavlíček Brno 4:28:58
116 Jan Říha Písek 4:50:37
117 Jaroslav Sedláček Přerov 5:02:55
118 Tomáš Hradílek Přerov 0:00:00
119 Jakub Židlík Kroměříž 0:00:00
120 Jiří Gunthner Přerov 0:00:00
121 Roman Staňo Olomouc 0:00:00
Ženy – 75 km
Pořadí Číslo Jméno Přijmení Město Čas
1 Alena Mlynářová Šumperk 2:23:30
2 Lenka Bulisová Bystřice p. H. 2:28:12
3 Marie Tlamková Malé Svatoňovice 2:34:27
4 Jana Dohnalová Veselíčko 2:39:20
5 Věra Ludmilová Olomouc 2:41:39
6 Jitka Piknová Přerov – Vinary 2:45:15
7 Michaela Vávrová Přerov 2:55:41
8 Marta Konečná Opatovice 3:04:27
9 Eva Nováková Přerov 3:29:31
10 Ida Smolová Písek 3:30:50
11 Alena Otýpková Kroměříž 3:53:45
12 Jarmila Brnová Přerov 4:04:08
13 Vladimíra Kuncová Přerov 4:06:35
14 Petra Štefánková Smiřice 4:09:23
15 Dagmar Miklíková Přerov 4:14:46
16 Milada Kratochvílová Ostrava 4:24:10
17 Jitka Říhová Záhoří 4:54:23
18 Ivana Židová Police n. Metují 0:00:00

Mamut Tour

Generální partner

Hlavní partneři

MSEM

Zubr

Přerov

SPQO 

 Mediální partneři

Cykoloserver

pitv

 

cestne

Další partneři

 

SW

 

 

 

 

 

Počasí

 

 

Kontakty:

zavod : mamut@miko-cycles.cz obchod: miko.cycles@volny.cz