2002

Pořadí Číslo Příjmení Jméno Město Čas

Děti – 72 km

1 106 Petr Novák Přerov 2:12:05
2 57 Daniel Kutěj Břest 2:28:35
3 105 Tomáš Dolák Přerov 3:06:02
4 193 Lenka Ungerová Přerov 3:33:04
5 107 Radek Vojtek Brodek u Přerova 3:52:26
6 108 Jan Žižka Přerov 3:52:28
Ženy do 40
let – 72 km
1 205 Ivana Židová Police n.M. 2:48:51
2 17 Jitka Piknová Přerov – Vinary 2:48:56
3 109 Eva Nováková Přerov 3:25:48
4 176 Jarmila Brnová Přerov 4:10:20
Ženy do 40
let – 180 km
1 138 Iva Spolková Praha 7 6:53:19
2 50 Hana Daňková Chropyně 7:45:38
3 142 Milada Kratochvílová Ostrava 1 7:50:38
Ženy do 40
let – 230 km
1 121 Hana Ebertová Praha 4 – Braník 7:54:33
2 9 Jana Paštěková Lukov 8:14:41
3 122 Dagmar Likusová Praha 4 8:19:56
Ženy nad
41 let – 180 km
1 174 Věra Jirásková Brno 7:50:37
Ženy nad
41 let – 230 km
1 187 Alena Nedvědová Kladno 9:44:33
Muži do 40
let – 72 km
1 154 Petr Růžička Přerov 1:58:55
2 215 David Skalík Prostřední Bečva 2:02:55
3 210 Petr Novotný Závist 2:04:10
4 155 Daniel Mikulík Přerov 2:04:16
5 23 Martin Hejtmánek Přerov 2:04:31
6 84 Zdeněk Dohnal Osek n.Bečvou 2:04:45
7 83 Petr Dohnal Osek n.Bečvou 2:04:46
8 213 Jaroslav Hájek Dětřichov 2:09:49
9 22 Miroslav Haša Bruntál 2:11:37
10 164 Marek Bia Oldřichov 2:12:07
11 182 Daniel Lichnovský Olomouc 2:12:08
12 183 Michal Musil Holešov 2:15:36
13 184 Zbyněk Strecker Jankovice 2:15:37
14 145 Pavel Kočička Vracov 2:16:51
15 21 Evžen Bubeník Bruntál 2:20:27
16 92 Pavel Kolář Prostějov 2:21:38
17 191 Libor Šoc Vinary 2:22:50
18 11 Marek Dvořák Přerov 2:22:52
19 167 Adam Fischer Přerov 2:25:23
20 19 Jiří Šír Bruntál 2:25:25
21 177 Petr Dobíšek Přerov 2:26:30
22 178 Jiří Günther Přerov 2:26:39
23 192 Václav Unger Přerov 2:27:35
24 157 Jiří Slavík Přerov 2:28:00
25 128 Silvestr Šoule Přerov 2:28:33
26 87 David Uhlíř Břest 2:28:34
27 151 Roman Padalík Přerov 2:30:18
28 208 Jan Skřipský Milonice 2:31:01
29 170 Petr Michalík Samotíšky 2:32:19
30 127 Jiří Šoule Přerov 2:34:42
31 132 Vlastimil Špetla Přerov 2:34:43
32 58 Aleš Sumega Třinec 2:38:42
33 153 Miroslav Domes Přerov 2:40:27
34 179 Jan Valter Přerov 2:40:36
35 79 Robert Kusák Přerov 2:44:41
36 152 Miroslav Vaníček Přerov 2:45:06
37 180 Stanislav Páral Přerov 2:51:57
38 147 Roman Valko Vracov 2:57:01
39 89 Tomáš Hradílek Přerov 2:57:48
40 96 Jiří Běhal Přerov 3:02:11
41 159 Michal Pěček Přerov 3:16:21
42 100 Aleš Dedek Přerov 4:06:09
43 175 Vladimír Brna Přerov 4:10:21
Muži do 40
let – 180 km
1 160 Stanislav Špiler Přerov 5:12:30
2 54 Svatopluk Janečka Zlín 5:14:32
3 43 Vladimír Kučera Přerov 5:15:13
4 52 Josef Trchalík Lačnov 5:20:34
5 42 Petr Kučera Přerov 5:22:05
6 53 Přemysl Žaludek Zlín 4 5:25:23
7 82 Pavel Tauwinkl Přerov 5:31:29
8 156 Luděk Teufert Přerov 5:32:57
9 73 Boris Šolc Kroměříž 5:33:02
10 168 Jaromír Berger Kroměříž 5:33:09
11 44 Zdeněk Schovanec Chropyně 5:34:48
12 200 Pavel Staněk Petřvald 5:36:55
13 71 Martin Švajda Fryšták 5:37:04
14 25 Pavel Pok Přerov 5:37:25
15 94 Libor Pánek Přerov 5:39:00
16 150 Jiří Klimeš Tovačov 5:39:52
17 26 Aleš Večeřa Bystřice p.Hostýnem 5:39:53
18 68 Alois Tkadlec Holešov 5:39:54
19 190 Tomáš Cienciala Jablunkov 5:39:55
20 69 Michal Dědič Holešov 5:39:57
21 188 Jan Hartman Ropice 5:39:58
22 214 Filip Rek Lichnov 5:41:54
23 212 Jaroslav Ševčík Praha 4 5:44:51
24 120 Josef Císař Česká Lípa 5:46:22
25 95 Richard Neradil Líšná 5:51:35
26 30 Jaroslav Konečný Opatovice 5:51:36
27 67 Martin Koplík Holešov 5:51:40
28 49 David Fojtík Šenov u N. Jičína 5:54:22
29 80 Miloš Taneczko Hlubočky 6:01:53
30 161 Zdeněk Fojt Lobodice 6:04:03
31 16 Martin Pikna Přerov – Vinary 6:04:05
32 74 David Sikora Olomouc 6:04:16
33 136 Miloš Krejčí Velim 6:04:24
34 126 Rostislav Dočkal Přerov 6:04:34
35 204 Tomáš Šilhán Police n.M. 6:06:27
36 29 Petr Zemánek Pošta Dřevohostice 6:09:15
37 28 Pavel Dostál Dřevohostice 6:09:16
38 103 Robert Zoubek Přerov – Čekyně 6:11:35
39 181 Radomír Lichnovský Olomouc 6:14:18
40 185 Pavel Kolaja Otrokovice 6:18:01
41 55 Petr Vidlář Zlín 4 6:20:58
42 81 Milan Rella Hlubočky 6:22:17
43 102 Radim Klvaňa Beňov 6:31:16
44 196 Jiří Heger Olomouc 6:31:30
45 76 Petr Matějík Olomouc 6:34:32
46 88 Jan Přikryl Lipník n.Bečvou 6:36:52
47 77 Luděk Kyselý Olomouc 6:38:37
48 27 David Stiskálek Dřevohostice 6:44:06
49 35 Josef Kopečný Dřevohostice 6:49:26
50 33 Karel Šmíd Kroměříž 6:55:24
51 70 Přemysl Veselý Šternberk 6:57:28
52 202 Petr Marčík Brno 7:08:44
53 163 Vladimír Řehák Přerov – Čekyně 7:12:47
54 32 Miroslav Kachyňa Olomouc 7:24:36
55 207 Petr Paštěka Lukov 7:24:46
56 171 Martin Hrazdira Přerov 7:26:56
57 37 Roman Szczyrba Lipník n.Bečvou 7:30:07
58 141 Martin Dedek Ostrava Jih 7:50:39
59 218 Miroslav Janota Soběchleby 7:56:26
60 143 Petr Šenk Bukovinka 8:20:00
61 48 Tomáš Hájek Praha 9 – Černý Most 0:00:00
62 51 Jiří Horák Morkovice 0:00:00
63 56 Jan Tabášek Zlín 0:00:00
64 75 Tomáš Beneš Olomouc 0:00:00
65 135 Kamil Opletal Praha 10 0:00:00
Muži do 40
let – 230 km
1 189 Michal Koš Srbsko 6:37:06
2 21 Peter Doležal Žiar nad Hronom 6:41:58
3 197 Robert Kleiner Liberec 6 6:42:20
4 211 Marek Pittl Praha 4 6:45:50
5 199 Josef Šembera Mladá Boleslav 6:50:28
6 40 David Ducháč Praha 9 6:51:10
7 97 Martin Biolek Vratimov 6:54:38
8 148 Tomáš Uherek Brno 7:11:18
9 144 Tomáš Rendl Praha 1 7:13:31
10 98 Marian Mrózek Český Těšín 7:13:58
11 216 Radim Harabiš Frenštát p.Radh. 7:14:19
12 101 Erik Molata Tovačov 7:17:06
13 195 Roman Nesrsta Zlín 7:21:23
14 2 Patrik Bartik Holešov 7:31:00
15 72 Svatopluk Neradil Líšná 7:50:52
16 203 Michal David Dvorky 8:19:56
17 172 Jiří Šterfánek Suchovršice 8:57:38
18 104 Tomáš Blaha Přerov 9:18:54
19 93 Martin Bluma Tomíkovice 0:00:00
20 140 Petr Novotný Závist 0:00:00
Muži 41 -
50 let – 72 km
1 20 Josef Novák Bruntál 2:11:55
2 114 Zdeněk Růžička Přerov 2:12:03
3 41 Vladimír Vlach Penčice 2:22:00
4 59 Petr Bezecný Třinec 2:26:50
5 78 Jaromír Koupán Olomouc 2:38:29
6 64 Miloslav Meixner Šternberk 2:53:27
7 86 Mojmír Skyba Hulín 2:59:39
8 125 Jiří Vávra Přerov 3:19:39
9 194 Václav Unger Přerov 3:33:05
10 47 Otto Hánečka Říkovice 0:00:00
Muži 41 -
50 let – 180 km
1 169 Jan Nedoma Bystřice p.Hostýnem 5:39:59
2 36 Jaroslav Hubka Tršice 5:42:51
3 14 Leo Miklenda Holešov 5:53:12
4 119 Jaroslav Philipp Přerov 5:54:21
5 129 Pavel Rakovský Přerov – Vinary 6:09:24
6 10 Miroslav Růžička Hulín 6:14:21
7 158 Jan Procházka Hulín 6:21:12
8 149 Jiří Adamík Šternberk 6:31:05
9 217 Miloslav Giesel Slatinky 6:31:21
10 38 Rostislav Golas Hulín 6:38:18
11 162 Pavel Kučera Kroměříž 6:57:24
12 173 Vladimír Jirásek Brno 7:50:40
13 209 Jaroslav Brabic Veselí n.M. 8:29:55
14 206 Pavel Procházka Vracov 8:33:31
Muži 41 -
50 let – 230 km
1 1 Zdeněk Orner Zlín 6:42:35
2 198 Jiří Šťastný Mladá Boleslav 6:50:30
3 123 Josef Mlejnek Vysoké Mýto 7:50:20
4 166 Petr Švec Praha 6 8:14:37
5 112 Marian Jančar Hranice 8:36:11
6 113 Jiří Žmolík Přerov 9:04:30
7 131 Milan Jiříček Přerov – Vinary 9:39:06
Muži 51 -
60 let – 72 km
1 3 Vladimír Kučera Přerov 2:16:17
2 115 Česlav Pospíšil Přerov 2:18:55
3 91 Vladimír Jůza Přerov 2:19:38
4 15 Ivo Ballnér Hulín 2:21:57
5 111 Jaromír Děrda Přerov 2:21:58
6 62 Jiří Schrőtter Šternberk 2:26:41
7 34 Stanislav Pumprla Přerov 2:38:13
8 90 Vladimír Ratiborský Přerov – Vinary 2:38:33
9 18 Vladimír Pikna Přerov – Vinary 2:41:01
10 146 Josef Kočička Vracov 2:45:33
11 133 Miroslav Zubík Kroměříž 2:49:49
12 219 Jan Pospíšil Olomouc 2:57:03
13 116 Zdeněk Suchánek Úpice 2:57:05
14 110 Dominik Formel Přerov 0:00:00
Muži 51 -
60 let – 180 km
1 45 Antonín Domanský Kroměříž 5:56:38
2 5 Jiří Režný Holešov 6:14:19
3 186 Bedřich Kolaja Otrokovice 6:18:00
4 130 Vladislav Cmerek Přerov – Vinary 6:38:06
5 117 Petr Doležel Kroměříž 6:54:50
6 63 Zbyněk Hanzl Šternberk 7:52:13
Muži 51 -
60 let – 230 km
1 118 Vit Paštěka Břeclav 7:36:34
2 85 Emil Trombík Český Těšín 8:19:59
3 124 Arnošt Kala Vysoké Mýto 9:44:34
4 99 Jan Knedlík Břeclav 0:00:00
Muži nad
61 let – 72 km
1 4 Stanislav Janiš Zlín 2:25:31
2 7 Antonín Blažek Chropyně 2:32:27
3 31 Bohumír Bělunek Přerov 2:34:58
4 60 Stanislav Byrtus Mosty u Jablunkova 2:39:45
5 165 Jan Andrýsek Přerov 2:51:53
Muži nad
61 let – 180 km
1 61 Pavel Zahradník Šternberk 8:14:56
CELKOVÉ
POŘADÍ
Muži – 230 km
Pořadí Číslo Jméno Příjmení Město Čas
1 189 Michal Koš Srbsko 6:37:06
2 201 Peter Doležal Žiar n.Hronom 6:41:58
3 197 Robert Kleiner Liberec 6 6:42:20
4 1 Zdeněk Orner Zlín 6:42:35
5 211 Marek Pittl Praha 4 6:45:50
6 199 Josef Šembera Mladá Boleslav 6:50:28
7 198 Jiří Šťastný Mladá Boleslav 6:50:30
8 40 David Ducháč Praha 9 6:51:10
9 97 Martin Biolek Vratimov 6:54:38
10 148 Tomáš Uherek Brno 7:11:18
11 98 Tomáš Rendl Praha 1 7:13:31
12 216 Marian Mrózek Český Těšín 7:13:58
13 101 Radim Harabiš Frenštát p.Radh. 7:14:19
14 101 Erik Molata Tovačov 7:17:06
15 195 Roman Nesrsta Zlín 7:21:23
16 2 Patrik Bartik Holešov 7:31:00
17 118 Vit Paštěka Břeclav 7:36:34
18 123 Josef Mlejnek Vysoké Mýto 7:50:20
19 72 Svatopluk Neradil Líšná 7:50:52
20 166 Petr Švec Praha 6 8:14:37
21 203 Michal David Dvorky 8:19:56
22 85 Emil Trombík Český Těšín 8:19:59
23 112 Marian Jančar Hranice 8:36:11
24 172 Jiří Šterfánek Suchovršice 8:57:38
25 113 Jiří Žmolík Přerov 9:04:30
26 104 Tomáš Blaha Přerov 9:18:54
27 131 Milan Jiříček Přerov – Vinary 9:39:06
28 124 Arnošt Kala Vysoké Mýto 9:44:34
29 93 Martin Bluma Tomíkovice 0:00:00
30 99 Jan Knedlík Břeclav 0:00:00
31 140 Petr Novotný Závist 0:00:00
Ženy – 230 km
Pořadí Číslo Jméno Přijmení Město Čas
1 129 Hana Ebertová Praha 4 – Braník 7:54:33
2 9 Jana Paštěková Lukov 8:14:41
3 122 Dagmar Likusová Praha 4 8:19:56
4 187 Alena Nedvědová Kladno 9:44:33
Muži – 180
Pořadí Číslo Jméno Přijmení Město Čas
1 160 Stanislav Špiler Přerov 5:12:30
2 54 Svatopluk Janečka Zlín 5:14:32
3 43 Vladimír Kučera Přerov 5:15:13
4 52 Josef Trchalík Lačnov 5:20:34
5 42 Petr Kučera Přerov 5:22:05
6 53 Přemysl Žaludek Zlín 4 5:25:23
7 82 Pavel Tauwinkl Přerov 5:31:29
8 156 Luděk Teufert Přerov 5:32:57
9 73 Boris Šolc Kroměříž 5:33:02
10 168 Jaromír Berger Kroměříž 5:33:09
11 44 Zdeněk Schovanec Chropyně 5:34:48
12 200 Pavel Staněk Petřvald 5:36:55
13 71 Martin Švajda Fryšták 5:37:04
14 25 Pavel Pok Přerov 5:37:25
15 94 Libor Pánek Přerov 5:39:00
16 150 Jiří Klimeš Tovačov 5:39:52
17 26 Aleš Večeřa Bystřice p.Hostýnem 5:39:53
18 68 Alois Tkadlec Holešov 5:39:54
19 190 Tomáš Cienciala Jablunkov 5:39:55
20 69 Michal Dědič Holešov 5:39:57
21 188 Jan Hartman Ropice 5:39:58
22 169 Jan Nedoma Bystřice p.Hostýnem 5:39:59
23 214 Filip Rek Lichnov 5:41:54
24 36 Jaroslav Hubka Tršice 5:42:51
25 212 Jaroslav Ševčík Praha 4 5:44:51
26 120 Josef Císař Česká Lípa 5:46:22
27 95 Richard Neradil Líšná 5:51:35
28 30 Jaroslav Konečný Opatovice 5:51:36
29 67 Martin Koplík Holešov 5:51:40
30 14 Leo Miklenda Holešov 5:53:12
31 119 Jaroslav Philipp Přerov 5:54:21
32 49 David Fojtík Šenov u Nového Jičína 5:54:22
33 45 Antonín Domanský Kroměříž 5:56:38
34 80 Miloš Taneczko Hlubočky 6:01:53
35 161 Zdeněk Fojt Lobodice 6:04:03
36 16 Martin Pikna Přerov – Vinary 6:04:05
37 74 David Sikora Olomouc 6:04:16
38 136 Miloš Krejčí Velim 6:04:24
39 126 Rostislav Dočkal Přerov 6:04:34
40 204 Tomáš Šilhán Police n.M. 6:06:27
41 29 Petr Zemánek Pošta Dřevohostice 6:09:15
42 28 Pavel Dostál Dřevohostice 6:09:16
43 129 Pavel Rakovský Přerov – Vinary 6:09:24
44 103 Robert Zoubek Přerov – Čekyně 6:11:35
45 181 Radomír Lichnovský Olomouc 6:14:18
46 5 Jiří Režný Holešov 6:14:19
47 10 Miroslav Růžička Hulín 6:14:21
48 186 Bedřich Kolaja Otrokovice 6:18:00
49 185 Pavel Kolaja Otrokovice 6:18:01
50 55 Petr Vidlář Zlín 4 6:20:58
51 158 Jan Procházka Hulín 6:21:12
52 81 Milan Rella Hlubočky 6:22:17
53 149 Jiří Adamík Šternberk 6:31:05
54 102 Radim Klvaňa Beňov 6:31:16
55 217 Miloslav Giesel Slatinky 6:31:21
56 196 Jiří Heger Olomouc 6:31:30
57 76 Petr Matějík Olomouc 6:34:32
58 88 Jan Přikryl Lipník n.Bečvou 6:36:52
59 130 Vladislav Cmerek Přerov – Vinary 6:38:06
60 38 Rostislav Golas Hulín 6:38:18
61 77 Luděk Kyselý Olomouc 6:38:37
62 27 David Stiskálek Dřevohostice 6:44:06
63 35 Josef Kopečný Dřevohostice 6:49:26
64 117 Petr Doležel Kroměříž 6:54:50
65 33 Karel Šmíd Kroměříž 6:55:24
66 162 Pavel Kučera Kroměříž 6:57:24
67 70 Přemysl Veselý Šternberk 6:57:28
68 202 Petr Marčík Brno 7:08:44
69 163 Vladimír Řehák Přerov – Čekyně 7:12:47
70 32 Miroslav Kachyňa Olomouc 7:24:36
71 207 Petr Paštěka Lukov 7:24:46
72 171 Martin Hrazdira Přerov 7:26:56
73 37 Roman Szczyrba Lipník n.Bečvou 7:30:07
74 141 Martin Dedek Ostrava Jih 7:50:39
75 63 Vladimír Jirásek Brno 7:50:40
76 218 Zbyněk Hanzl Šternberk 7:52:13
77 61 Miroslav Janota Soběchleby 7:56:26
78 143 Pavel Zahradník Šternberk 8:14:56
79 209 Petr Šenk Bukovinka 8:20:00
80 206 Jaroslav Brabic Veselí n.M. 8:29:55
81 48 Pavel Procházka Vracov 8:33:31
82 51 Tomáš Hájek Praha 9 – Černý Most 0:00:00
83 56 Jiří Horák Morkovice 0:00:00
84 75 Jan Tabášek Zlín 0:00:00
85 135 Tomáš Beneš Olomouc 0:00:00
86 173 Kamil Opletal Praha 10 0:00:00
Ženy – 180 km
Pořadí Číslo Jméno Přijmení Město Čas
1 138 Iva Spolková Praha 7 6:53:19
2 50 Hana Daňková Chropyně 7:45:38
3 174 Věra Jirásková Brno 7:50:37
4 142 Milada Kratochvílová Ostrava 1 7:50:38
Muži – 72 km
Pořadí Číslo Jméno Příjmení Město Čas
1 154 Petr Růžička Přerov 1:58:55
2 215 David Skalík Prostřední Bečva 2:02:55
3 210 Petr Novotný Závist 2:04:10
4 155 Daniel Mikulík Přerov 2:04:16
5 23 Martin Hejtmánek Přerov 2:04:31
6 84 Zdeněk Dohnal Osek n.Bečvou 2:04:45
7 83 Petr Dohnal Osek n.Bečvou 2:04:46
8 213 Jaroslav Hájek Dětřichov 2:09:49
9 22 Miroslav Haša Brunttál 2:11:37
10 20 Josef Novák Bruntál 2:11:55
11 114 Zdeněk Růžička Přerov 2:12:03
12 164 Marek Bia Okr.Přerov 2:12:07
13 182 Daniel Lichnovský Olomoucká 2:12:08
14 183 Michal Musil Holešov 2:15:36
15 184 Zbyněk Strecker Jankovice 2:15:37
16 3 Vladimír Kučera Přerov 2:16:17
17 145 Pavel Kočička Vracov 2:16:51
18 115 Česlav Pospíšil Přerov 2:18:55
19 91 Vladimír Jůza Přerov 2:19:38
20 21 Evžen Bubeník Bruntál 2:20:27
21 92 Pavel Kolář Prostějov 2:21:38
22 15 Ivo Ballnér Hulín 2:21:57
23 111 Jaromír Děrda Přerov 2:21:58
24 41 Vladimír Vlach Penčice 2:22:00
25 191 Libor Šoc Vinary 2:22:50
26 11 Marek Dvořák Přerov 2:22:52
27 167 Adam Fischer Přerov 2:25:23
28 19 Jiří Šír Bruntál 2:25:25
29 4 Stanislav Janiš Zlín 2:25:31
30 177 Petr Dobíšek Přerov 2:26:30
31 178 Jiří Günther Přerov 2:26:39
32 62 Jiří Schrőtter Šternberk 2:26:41
33 59 Petr Bezecný Třinec 2:26:50
34 192 Václav Unger Přerov 2:27:35
35 157 Jiří Slavík Přerov 2:28:00
36 128 Silvestr Šoule Přerov 2:28:33
37 87 David Uhlíř Břest 2:28:34
38 151 Roman Padalík Přerov 2:30:18
39 208 Jan Skřipský Milonice 2:31:01
40 170 Petr Michalík Samotíšky 2:32:19
41 7 Antonín Blažek Chropyně 2:32:27
42 127 Jiří Šoule Přerov 2:34:42
43 132 Vlastimil Špetla Přerov 2:34:43
44 31 Bohumír Bělunek Přerov 2:34:58
45 34 Stanislav Pumprla Přerov 2:38:13
46 78 Jaromír Koupán Olomouc 2:38:29
47 90 Vladimír Ratiborský Přerov – Vinary 2:38:33
48 58 Aleš Sumega Třinec 2:38:42
49 60 Stanislav Byrtus Mosty u Jablunkova 2:39:45
50 153 Miroslav Domes Přerov 2:40:27
51 179 Jan Valter Přerov 2:40:36
52 18 Vladimír Pikna Přerov – Vinary 2:41:01
53 79 Robert Kusák Přerov 2:44:41
54 152 Miroslav Vaníček Přerov 2:45:06
55 146 Josef Kočička Vracov 2:45:33
56 133 Miroslav Zubík Kroměříž 2:49:49
57 165 Jan Andrýsek Přerov 2:51:53
58 180 Stanislav Páral Přerov 2:51:57
59 64 Miloslav Meixner Šternberk 2:53:27
60 147 Roman Valko Vracov 2:57:01
61 219 Jan Pospíšil Olomouc 2:57:03
62 116 Zdeněk Suchánek Úpice 2:57:05
63 89 Tomáš Hradílek Přerov 2:57:48
64 86 Mojmír Skyba Hulín 2:59:39
65 96 Jiří Běhal Přerov 3:02:11
66 159 Michal Pěček Přerov 3:16:21
67 125 Jiří Vávra Přerov 3:19:39
68 194 Václav Unger Přerov 3:33:05
69 100 Aleš Dedek Přerov 4:06:09
70 175 Vladimír Brna Přerov 4:10:21
71 47 Otto Hánečka Říkovice 0:00:00
72 110 Dominik Formel Přerov 0:00:00
Ženy – 72 km
Pořadí Číslo Jméno Přijmení Město Čas
1 205 Ivana Židová Police n.M. 2:48:51
2 17 Jitka Piknová Přerov – Vinary 2:48:56
3 109 Eva Nováková Přerov 3:25:48
4 176 Jarmila Brnová Přerov 4:10:20
5 46 Olga Hánečková Říkovice 0:00:00

Mamut Tour

Generální partner

Hlavní partneři

MSEM

Zubr

Přerov

SPQO 

 Mediální partneři

Cykoloserver

pitv

 

cestne

Další partneři

 

SW

 

 

 

 

 

Počasí

 

 

Kontakty:

zavod : mamut@miko-cycles.cz obchod: miko.cycles@volny.cz