MAMUT FAMILY

 

1. ročník MAMUT FAMILY

                                               Z důvodu koronavirové pandemie jsme se rozhodli MAMUT FAMILY pro letošní rok zrušit.

KELLYS BICYCLES Mamut Bike

Kdy: 

Kde: Přerov – Střední zemědělská škola

 

Pořadatel: Cyklistický oddíl MIKO CYCLES Přerov, z.s.

Generální sponzor: KELLYS BICYCLES CZECH REPUBLIC s.r.o.

Hlavní sponzor: MSEM, a.s.

Trasa F na akci , které se také říká Family jízda, je nesoutěžní jízda pro zábavu v nenáročném terénu. Nezávodní vyjížďka na zajištěné trati, s veškerým komfortem jako na delších trasách Mamuta, nabízí možnost ideálně stráveného času rodinám s dětmi, ale také všem cyklistům pohodářům, sportovcům starších ročníků, začínajícím jezdcům, nebo bikerům na trekových kolech. Na tuto trať můžete vyjet také na elektrokole. Trasa je určena všem, kteří si chtějí užít den s Mamutem, zažít tu jedinečnou atmosféru našeho závodu a úžasné trasy a přesto si svou cestu spíše užít než se hnát za nejlepším časem.

 

Pohoda na prvním místě.

Hlavním cílem organizátorů je umožnit příjemnou a bezpečnou vyjížďku krásnými kouty naší vlasti všem, kdo se necítí na závodění nebo prostě nemají závodní ambice, ale rádi roztočí pedály v pohodovém tempu a pokochají se výhledy do pěkné přírody.

Family jízdy, startuje záměrně v sobotním programu, aby si projížďku mohli spolu s rodiči užít i děti účastnící se nedělních dětských soutěží.

Family jízda tak svým nenáročným profilem a průměrnou délkou cca 20km láká rodiny s dětmi, přátelé, kolegy z práce a vůbec všechny, pro které je jízda na kole zábavou, ne závodem. Trasa F – Family jízda je součástí našeho sportovního dne, tak neváhejte a vyrazte s námi na výlet. Mamut Bike –zážitek pro vás

Startovné:
Splatné: jednotlivec: trasa F:200 Kč, děti do 15let zdarma.

Cena zahrnuje: startovní číslo; hlavní jídlo; pivo nebo limo; celodenní pobyt v areálu zemědělské školy; vstup na večerní koncert; upomínkový předmět, Startovné se nevrací!

Možnosti zaplacení:
Hotově: v obchodě MK Bike sport (Palackého 21), nebo při prezentaci.

Převodem na účet č.: 1883196389/5500. Variabilní symbol bude vygenerován automaticky systémem!!

 

Pro platby v cizí měně:

Číslo účtu IBAN: CZ6755000000001883196389

Upozornění: pozor na poplatky za převod, částka na našem účtu musí vždy souhlasit s výši uvedeného startovného v propozicích.

Pro závodníky ze Slovenska: odchozí platby z Tatra banky jsou do Raiffeisen banky bez poplatků.

Zahraniční účastníci mohou platit při prezentaci hotově v Eurech. Trasa F = 8 Euro, Vratky pouze v CZK: 1 Euro = 26,50 Kč.

Prezentace: Přerov – Střední zemědělská škola
• pátek 24.7.2020:  15:00 – 21:00
• sobota 25.7.2020:  6:00 –9:30 trasa F

Start:  Přerov – Střední zemědělská škola
• 10:05 po startu trasy E 

Cíl:
Přerov – Střední zemědělská škola